Šilumos siurbliai Oras-Vanduo

Šilumos siurbliai Oras-Vanduo

Kas tai yra?

sildymo paskirstymas-small
“LG Therma V” šilumos siurblys oras – vanduo iš lauko oro išgautą energiją per šilumos siurblio šilumokaitį perduoda saugiam šaltnešiui t.y freonui, kuris pasižymi itin žema virimo temperatūra, tuomet sistemoje šildomas šaltenešis užverda ir taip tampa dujinės būsenos. Veikiant kompresoriui su inventoriniu prievadu, šaltnešio slėgiui didėjant proporcingai didėja ir temperatūra. Tokiais procesais pagamina šiluma, kuri toliau perduodama į vandens paskirstymo sistemą, kurios tikslas yra šildyti patalpas ir teikti karštą vandenį.
namas-therma-v
Vienas iš prioritetų renkantis šildymo būdą yra finansinės išlaidos. Siekiant kad šildymo sistema būtų ekonomiška reikia atsižvelgti ne tik į šilumos siurblio kainą, tačiau ir į ilgalaikes išlaidas eksploatacijai. Šilumos siurblys “LG Therma V” dėl aukšto energijos efektyvumo išgauna iki 6 kW šilumos kiekvienam suvartojamos šilumos energijos kilovatui. Dėl šios priežasties naudojant “LG Therma V” sistemą, trys ketvirčiai energijos, reikalingos apšildyti patalpą, išgaunami neinvestuojant finansinių išteklių.
 
Aeroterminis šildymas draugiškas aplinkai ne tik dėl savo iš lauko oro paimamos energijos, tačiau ir patys LG šilumos siurbliai sukurti pagal visus galiojančios gamtosaugos reikalavimus. “LG Therma V” šilumos siurblys nedaro poveikio ozono sluoksnio ardymui, o išskleidžiamo anglies dvideginio kiekio rodikliai itin maži. Dėl visų šių savybių aeroterminis šildymas ir Oras – Vanduo šilumos siurbliai “LG Therma V” draugiški ne tik gamtai, bet ir vartotojui. Mūsų profesionali komanda parinks ir sumontuos būtent tokį šilumos siurblį kokio reikia Jūsų patalpoms.

Mūsų siūlomi šilumos siurbliai